About us

Tamamı 2010 yılında Türk yazılımcılar tarafından geliştirilmiş olan Tüccarım E-Ticaret Sistemi ile siz de gün geçtikçe büyüyen internet pazarında yerinizi alın.

Neden Tüccarım?

Bir E-ticaret sitesi kurmak ve milyonlarca insana online satış yapmak istiyorsanız. İnternet kullanıcılarının arama motorlarından ürünlerinizle ilgili aramalar yaptığında web sitenize kolayca ulaşmasını istiyorsanız. Teknik destek alma konusunda sıkıntı yaşamak istemiyorsanız. Kullanışlı bir admin paneli ile birlikte dilediğiniz ürünleri kolayca ekleyebilmek istiyorsanız. Web siteniz için profesyonel bir e-ticaret tasarımı istiyorsanız. Teknik konularla kafamı karıştırmayın benim için en uygun olan e-ticaret sistemini kurun ben kendi işimi yapayım diyorsanız.Doğru adrestesiniz.

Elektronik pazarlama (Marketing) olarak da bilinen e-ticaret ya da eticaret; Ürünlerin veya servislerin, internet ve diğer bilgisayar bağlantısı olan elektronik sistemleri üzerinden satışı veya alışıdır. Elektronik ortamda yürütülen ticaretin miktarı, internetin kullanımının yaygınlaşmasıyla hızlıca artmıştır. E – ticaretin kullanımı da bu yolla artmıştır. Elektronik ortamlardan para gönderebilme, tedarik zinciri yöntemi, internet pazarlaması, online işlem süreci, elektronik bilgi değişimi, envanter yönetim sistemi, elektronik bilgi toplama sistemi ile e-ticaretin kullanımı yaygınlaşmıştır. Mağazanızı açabileceğiniz en işlek caddeye bile açsanız, iyi bir e-ticaret sitesiyle ulaşabileceğiniz müşteri portföyü çok daha yüksek olacaktır.

Elektronik ticaretin büyük bir kısmı, web sitesi üzerinden yapılan alış ve verişlerden oluşmaktadır. Küçük bir kısımda mail gönderim yöntemiyle elektronik pazarlama yapmaktadır. Profesyonel e ticaretin en önemli özellikleri; kolay kullanılabilir alış veriş modülü, arama motoru optimizasyonu, kullanışlı ve tam donanımlı admin paneli, profesyonel web tasarım gibi maddelerden oluşmaktadır.

Firmalar arasında yayılan elektronik ticaret business to business (b2b) yani şirketten şirkete ticaret olarak adlandırılmaya başlandı. Şirketler ve müşteriler arasında yapılan e ticaret business to customer (b2c) şirketten müşteriye olarak adlandırılır. E-Ticaret sitelerinin yazılım algoritmaları bu tercihlere göre şekillenir. Tuccarim.com’ un geliştirdiği e-ticaret sistemi ile b2c sistemini kullanmış olacaksınız.

Top