Özel Tasarım

ozeltasarim-1

Özel tasarım

İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla online alışveriş sitelerinin de kullanımının arttığı bilinmektedir. Durum böyle olunca ciddi rekabet ortamı söz konusu olmakta ve daha öne geçebilmek ve başarılı olabilmek için site ürünlerinin kalitesi kadar site tasarımının da estetik ve kullanım amacına uygun olması önem taşımaktadır. Bu anlamda, sitede isteğe bağlı olarak özel tasarım yapılmasının sağlanması avantajlı olmaktadır.

Hazır tasarımlar yerine, sitenize ait olan özel tasarım yapılmasını istiyorsanız biz e-ticaretim olarak profesyonel çalışmalarla tamamen size özel ve kurumsal kimliğinize en uygun şekilde, ayrıca isteğinize bağlı olarak tamamladığımız tasarımı yazılıma entegre edilmesiyle başarılı şekilde sonuçlandırmış oluyoruz. Profesyonel ekibimizle gerçekleştirdiğimiz çalışmada, isteğiniz doğrultusunda site tasarımı tercihinizi belirledikten sonra grafik çalışmaları yaparak onayınıza ve beğeninize sunuyoruz. Eğer değiştirilmesi ya da eklenmesini istediğiniz bir bölüm varsa tamamlanarak tekrar onayınıza sunuyoruz ve içinize tamamen sinmesi ve beğenmeniz durumunda ise kodlama aşamasına geçilmesiyle birlikte işlem sonuçlandırılmış oluyor. Tasarım esnasında bazı unsurlara dikkat edilmesi ise, tasarımın kalitesini olumlu yönde etkilemektedir. Tasarım yapılırken, ziyaretçinin dolaşım kolaylığına, ürünlerin ön plana çıkarılmasını sağlamaya, kolay ödeme adımının olmasına, markalaşmaya, ürün özelliklerine göre tasarım oluşturmaya, popüler olan ürünlerin vitrinde yer almasına, ilgili ürünlerin teşvik edilmesine, etkili ve doğru ürün fotoğraflarının yerleştirilmesine geniş arama seçenekleri sağlanmasına dikkat edilmesi önemli olmaktadır. ozeltasarim-2

Dolayısıyla özel tasarım avantajından yararlanılması, bir adım önde olunmasına önemli ölçüde katkıda bulunmaktadır.

Şablon tasarımlar kullanmak istemiyorsanız kendinize ait özel tasarımlı bir e-ticaret kullanmak istiyorsanız, tamamen size ait kurumsal kimliğinize uygun profesyonel grafik çalışmaları yaparak istediğiniz e-ticaret tasarımınızı yazılıma entegre ediyoruz. Özel bir ekiple özel bir çalışma gerçekleştiriyoruz şöyle ki ; Öncelikle sizden aldığımız briffing doğrultusunda ana sayfa ürün sayfaları alt sayfalar iletişim sayfaları vb. sayfaların grafik çizimlerini yapıp beğeninize sunuyoruz. Daha sonra sizden aldığımız geri dönüşe göre ya yeni bir çalışma ya da gerekli düzenlemeler yapılarak son haline getirilip sizin onayınıza sunuluyor. Beğendiğiniz ve işte bu benim e-ticaretim dediğinizde kodlama aşamasına geçilerek işlem tamamlanıyor.

Özel tasarım fiyatlarımız seçtiğiniz pakete göre değişim göstermektedir. Bunun için lütfen iletişime geçin..

Comments are closed.

Top